logo

Випрямно-зарядні пристрої (ВАЗП ВЗП)

ВЗУ 220В/110В, ВАЗП-380/260-40/80-УХЛ4

Випрямно-зарядні пристрої (ВЗУ ВАЗП) розроблені та виготовлені виходячи з принципів максимальної надійності та простоти експлуатації.

Основою ВЗП (ВАЗП) є силові блоки ХRF 4RU (220В, 4,4 кВт).

У цих силових блоках використані найсучасніші технології та комплектуючі імпульсних перетворювачів IGBT, що дозволило досягти високих показників ефективності (ККД), низького тепловиділення та відтак високої надійності.

ВЗУ-220 оснащено імпульсним коректором коефіцієнта потужності по входу, що дозволяє відбирати електроенергію з вхідної мережі без внесення спотворень та перешкод у мережу та з коефіцієнтом потужності близьким до одиниці.

Конструктивно силові блоки виконані як модулі HotPlug (касетного виконання, швидкого включення), що дозволяє швидко та просто додати або замінити силовий блок ВЗП. Таким чином ремонт або збільшення потужності ВЗП відбувається без відключення ВЗП та за лічені секунди.

кассета мини система
экран контроллера

ВЗП (ВАЗП) оснащений сучасним контролером ХС.

У цьому контролері передбачені всі можливі функціональні можливості:

Вимірювання напруги вхідної мережі, вимірювання вихідної напруги, струму ВЗП, струму АКБ, вимірювання температури та чотири універсальні програмовані вимірювальні входи.

ВЗП оснащений захистом від глибокого розряду та контактором відключення непріоритетного навантаження.

Контролер дозволяє користувачеві конфігурувати, контролювати та керувати всією системою живлення постійного струму з дисплея з сенсорним екраном подібного до того, що використовується в міні ПК.

Дистанційне керування може здійснюватись через звичайну комп’ютерну мережу або інтернет (Ethernet LAN) без спеціального програмного забезпечення використовуючи Web інтерфейс (користувач заходить в меню контролера як на звичайний сайт в інтернеті), також є варіант зв’язку через RS232/485.

Файли для завантаження